Δημοτική Πανεπιστημιακή Βιβλιοθήκη

16 Απριλίου 2024       09:00 - 12:00

Καλούμε όλους τους λάτρεις του περιβάλλοντος και τους αναζητητές της καινοτομίας να συναντήσουν τους πρωτοποριακούς φοιτητές του Τμήματος Πολιτικών Μηχανικών και Μηχανικών Γεωπληροφορικής του Πανεπιστημίου μας καθώς αναπτύσσουν τις πρωτοποριακές τους ιδέες σε επιχειρηματικές παρουσιάσεις βιώσιμης καινοτομιας σχετικά με τις περιβαλλοντικές προκλήσεις του σήμερα.

Μην χάσεις αυτή την ευκαιρία να έρθεις σε επαφή με την επόμενη γενιά ηγετών στην περιβαλλοντική καινοτομία. Έλα να γίνεις μέρος της λύσης!

2024-04-16T09:00