Η Σχολή Διοίκησης Τουρισμού, Φιλοξενίας και Επιχειρηματικότητας του ΤΕΠΑΚ γιορτάζει τα πρώτα της Χριστούγεννα στην Πάφο

Σχολή Διοίκησης Τουρισμού, Φιλοξενίας και Επιχειρηματικότητας

23 Δεκεμβρίου 2023       18:30 -

Η Σχολή Διοίκησης Τουρισμού, Φιλοξενίας και Επιχειρηματικότητας του Τεχνολογικού Πανεπιστημίου Κύπρου (ΤΕΠΑΚ) γιορτάζει τα πρώτα της Χριστούγεννα στην Πάφο με τη διοργάνωση εκδήλωσης για τη φωταγώγηση του Κτηρίου και του Χριστουγεννιάτικου Δέντρου της.

Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί Σάββατο, 23 Δεκεμβρίου και ώρα 6.30 μ.μ., στο κτήριο της Σχολής, στην οδό Αμπελοκήπων 9, στην Πάφο.

Η εκδήλωση περιλαμβάνει:

• Εντυπωσιακό πρόγραμμα Laser
  • Τραγούδια από τη χορωδία του Μουσικού Ομίλου Πάφου
  • Σνακ και ζεστό κρασί Δωρεάν

Το κτήριο θα φωταγωγηθεί από τον Πρύτανη του ΤΕΠΑΚ και τον Δήμαρχο Πάφου.

Η εκδήλωση περιλαμβάνει:

• Εντυπωσιακό πρόγραμμα Laser
  • Τραγούδια από τη χορωδία του Μουσικού Ομίλου Πάφου
  • Σνακ και ζεστό κρασί Δωρεάν

Το κτήριο θα φωταγωγηθεί από τον Πρύτανη του ΤΕΠΑΚ και τον Δήμαρχο Πάφου.

2023-12-23T18:30