“Στο Δρόμο”, Γενεθλίου Μιτέλλα 21

09 Δεκεμβρίου 2023       20:00 -

Το ραδιόφωνο κοινότητας του Τεχνολογικού Πανεπιστημίου Κύπρoυ, CUT Radio κλείνει 10 χρόνια στον αέρα και προσκαλεί την πανεπιστημιακή κοινότητα σε ένα μοναδικό πάρτυ. Τα 10 χρόνια του Cut Radio θα τιμηθούν με ζωντανή μουσική από τη μπάντα του Μουσικού Ομίλου του ΤΕΠΑΚ! Ελάτε να γιορτάσουμε τα 10 χρόνια Cut Radio με χαμόγελα, χορό και πολλή μουσική! Σας περιμένουμε για να δημιουργήσουμε ακόμη περισσότερες μουσικές στιγμές παρέα!

2023-12-09T20:00