Σχολή Διοίκησης, Τουρισμού, Φιλοξενίας και Επιχειρηματικότητας

17 Νοεμβρίου 2023        -

Το Πανεπιστήμιό μας φιλοξενεί για τρίτη φορά και για πρώτη φορά στην πόλη της Πάφου την Εβδομάδα εργασίας των εκπροσώπων των 9 Πανεπιστημίων που συμμετέχουν ενεργά στη συμμαχία για τη δημιουργία του Ευρωπαϊκού Τεχνολογικού Πανεπιστημίου (EUt+).

Η "Εβδομάδα EUt+" στην Πάφο θα διεξαχθεί από τις 13 έως τις 17 Νοεμβρίου 2023 και θα φιλοξενηθεί στις εγκαταστάσεις του νέου κτηρίου της Σχολής Διοίκησης, Τουρισμού, Φιλοξενίας και Επιχειρηματικότητας μας, όπου θα συγκεντρωθούν περίπου 120 αντιπρόσωποι από τα 9 πανεπιστήμια της Συμμαχίας.

2023-11-17