KXE1

13 Σεπτεμβρίου 2023       16:00 - 18:00

Tο εργαστήριο Microsoft Word για προχωρημένους έχει ως στόχο να ανακαλύψουν οι φοιτητές/τριες προηγμένες τεχνικές και χρήσης του Word, όπως να εφαρμόζουν προχωρημένες τεχνικές μορφοποίησης κειμένου, παραγράφου, στηλών και πίνακα. Επίσης οι φοιτητές/τριες θα μάθουν πώς να δημιουργούν πίνακα περιεχομένων, υδατογραφήματα, ενότητες, κεφαλίδες και υποσέλιδα σ’ ένα έγγραφο. Αυτό το εργαστήριο έχει σχεδιαστεί για φοιτητές/τριες που είναι πρόθυμοι να μάθουν το Microsoft Word σε βάθος με προϋπόθεση να έχουν ήδη παρακολουθήσει το εργαστήριο Microsoft Word για αρχάριους.

Εισηγήτρια: Έλενα Παπά

Γλώσσα σεμιναρίου: Ελληνικά