Προαύλιος χώρος της Βιβλιοθήκης του ΤΕΠΑΚ

02 Σεπτεμβρίου 2023       18:00 - 21:00

Εκδήλωση ενημέρωσης και ευαισθητοποίησης για τη νόσο της Κοιλιοκάκης, διοργανώνει ο Σύνδεσμος Κοιλιοκάκης Κύπρου, σε συνεργασία με το Κέντρο Φοιτητικής Ανάπτυξης του Τεχνολογικού Πανεπιστημίου Κύπρου(ΤΕΠΑΚ).

Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί στον προαύλιο χώρο της Βιβλιοθήκης του ΤΕΠΑΚ «Βασίλης Μιχαηλίδης», στη Λεμεσό, το Σάββατο,  2 Σεπτεμβρίου 2023, μεταξύ των ωρών 18:00 – 21:00.

Σκοπός της εκδήλωσης είναι η γνωριμία με τον Σύνδεσμο και με άτομα με Κοιλιοκάκη για επίλυση αποριών και ενημέρωση για όλα όσα αφορούν  το συγκεκριμένο αυτοάνοσο νόσημα.

Θα προσφερθούν τσιμπήματα και ποτό χωρίς γλουτένη!

Για τους μικρότερους/ες φίλους/ες μας, θα υπάρχει παιδική απασχόληση από εξειδικευμένο προσωπικό.

Εκδήλωση ενημέρωσης και ευαισθητοποίησης για την Κοιλιοκάκη στο ΤΕΠΑΚ

Θα προσφερθούν τσιμπήματα και ποτό χωρίς γλουτένη!

2023-09-02T18:00