Προαύλιο κτηρίου Ανδρέας Θεμιστοκλέους, ΤΕΠΑΚ

25 Μαΐου 2023 | 18:00 | Προαύλιο κτηρίου Ανδρέας Θεμιστοκλέους, ΤΕΠΑΚ

Εκδήλωση

Γιορτή για την Ημέρα Αφρικής

Το ΤΕΠΑΚ γιορτάζει την Ημέρα για την Αφρική.

Την Πέμπτη 25/5/2023 στις 18:00 στο προαύλιο του κτηρίου «Ανδρέα Θεμιστοκλέους» γιορτάζουμε την παγκόσμια Ημέρα για την Αφρική!

Η Επιτροπή Ισότητας του ΤΕΠΑΚ σε συνεργασία με την Υπηρεσία Σπουδών και Φοιτητικής Μέριμνας και το EUt+ καλεί ολόκληρη την πανεπιστημιακή κοινότητα σε μια γιορτή που έχει στόχο την ανάδειξη της αφρικανικής κουλτούρας και την προώθηση της διαπολιτισμικότητας με φαγητό, μουσική, ομιλίες, τραγούδι και πολλά άλλα.

25 Μαΐου 2023 | 18:00 | Προαύλιο κτηρίου Ανδρέας Θεμιστοκλέους, ΤΕΠΑΚ

Εκδήλωση

Γιορτή για την Ημέρα Αφρικής

Το ΤΕΠΑΚ γιορτάζει την Ημέρα για την Αφρική.

2023-05-25T18:00