Παγκόσμια Ημέρα Διαβήτη: Ενημέρωση και δωρεάν έλεγχος σακχάρου στο χώρο της Βιβλιοθήκης

Βιβλιοθήκη ΤΕΠΑΚ

14 Νοεμβρίου 2022       08:30 - 11:30

Με την ευκαιρία της Παγκόσμιας Ημέρας Διαβήτη, η Βιβλιοθήκη σε συνεργασία με το Γραφείο Πρώτων Βοηθειών καλούν την πανεπιστημιακή κοινότητα για ενημέρωση και δωρεάν έλεγχο σακχάρου*. Ο έλεγχος θα πραγματοποιείται από επαγγελματία υγείας στο χώρο της Βιβλιοθήκης.

Δευτέρα 14/11 8:30 - 11:30

*Απαιτείται νηστεία 8-12 ωρών. Κατά το διάστημα αυτό προτείνεται η κατανάλωση νερού μόνο.

Δευτέρα 14/11 8:30 - 11:30

2022-11-14T08:30