«i-TRAIN - Mobile Digital Training for Direct Care Workers dealing with Stroke Survivors»

Πανεπιστημιακή Κλινική Αποκατάστασης ΤΕΠΑΚ

22 Ιουλίου 2022       09:30 - 12:00

Το Τμήμα Επιστημών Αποκατάστασης και το Cyprus Stroke Association διοργανώνουν ημερίδα στα πλαίσια του προγράμματος: “i-TRAIN - Mobile Digital Training for Direct Care Workers dealing with Stroke Survivors”.

Η ημερίδα θα πραγματοποιηθεί την Παρασκεύη, 22 Ιουλίου 2022, ώρα 9:30-12:00, στην Πανεπιστημιακή Κλινική Αποκατάστασης του ΤΕΠΑΚ.

Πατήστε ΕΔΩ για να δείτε το πρόγραμμα της ημερίδας.

Πατήστε ΕΔΩ για να δείτε το πρόγραμμα της ημερίδας.

2022-07-22T09:30