Ξενοδοχείο St. Raphael Λεμεσός

05 Απριλίου 2022       4 April - 8 April

Στην Κύπρο θα πραγματοποιηθεί το 16ο Συνέδριο της Μεσογειακής Φυτοπαθολογικής Ένωσης, μεταξύ 4-8 Απριλίου, στο Ξενοδοχείο St. Raphael στη Λεμεσό, το οποίο συνδιοργανώνεται από το Τμήμα των Γεωπονικών Επιστημών, Βιοτεχνολογίας και Επιστήμης Τροφίμων του Τεχνολογικού Πανεπιστημίου Κύπρου (ΤΕΠΑΚ).

Το συνέδριο θα διεξαχθεί υβριδικά, δηλαδή τόσο με φυσική όσο και διαδικτυακή παρουσία των συνέδρων.

Μπορείτε να δηλώστε συμμετοχή στο: info@easyconferences.eu

Μπορείτε να δηλώστε συμμετοχή στο: info@easyconferences.eu