Online Event-Zoom Meeting

17 Φεβρουαρίου 2021       16:00 - 17:00

Το Δίκτυο Ενίσχυσης και Ανάπτυξης της Μάθησης σε συνεργασία με Υπηρεσίες του Πανεπιστημίου και εξωτερικούς συνεργάτες προσφέρουν σειρά διαδικτυακών σεμιναρίων για το εαρινό εξάμηνο με στόχο την καλλιέργεια της ερευνητικής κουλτούρας και την προαγωγή χρήσιμων δεξιοτήτων για την επαγγελματική σταδιοδρομία των ατόμων που συμμετέχουν, με θέμα:
«Η διαχείριση της επικοινωνίας μεταξύ φοιτητή/τριας και επιβλέποντα/ουσας»

Ομιλήτρια: Άννα Νικολάου, Δίκτυο Ενίσχυσης και Ανάπτυξης της Μάθησης

Σύντομη Περιγραφή: Το εργαστήριο απευθύνεται κυρίως σε διδακτορικούς και μεταπτυχιακούς φοιτητές και θα ασχοληθεί με τη διαχείριση της σχέσης μεταξύ φοιτητή και επιβλέποντα καθηγητή κατά τη διάρκεια της εκπόνησης της διατριβής.

Η διαχείριση της επικοινωνίας μεταξύ φοιτητή/τριας και επιβλέποντα/ουσας

«Η διαχείριση της επικοινωνίας μεταξύ φοιτητή/τριας και επιβλέποντα/ουσας»

Ομιλήτρια: Άννα Νικολάου, Δίκτυο Ενίσχυσης και Ανάπτυξης της Μάθησης

2021-02-17T16:00