Ωρολόγιο Πρόγραμμα Ακαδημίας Επαγγελμάτων Τουρισμού και Φιλοξενίας (ΑΞΙΚ)-Φθινοπωρινό Εξάμηνο 2022-23

Φοιτητικά Νέα

Η ΥΣΦΕ ανακοινώνει την ανάρτηση του Ωρολόγιου Προγράμματος της Ακαδημίας Επαγγελμάτων Τουρισμού και Φιλοξενίας (ΑΞΙΚ) για το Φθινοπωρινό Εξάμηνο 2022-23.

Μπορείτε να δείτε το ωρολόγιο πρόγραμμα κάθε προγράμματος ανά έτος σπουδών, πατώντας ΕΔΩ.

Η επίσημη εγγραφή των φοιτητών/τριων στα μαθήματα τους ώστε να τα βλέπουν και μέσα από το φοιτητικό τους πόρταλ (sis.cut.ac.cy) θα γίνει από το Γραφείο Σπουδών της ΥΣΦΕ, ξεκινώντας από την ερχόμενη εβδομάδα με τους/τις φοιτητές/τριες 1ου έτους.

Υπενθυμίζονται όσοι/ες φοιτητές/τριες δεν έχουν ακόμη προχωρήσει σε δημιουργία λογαριασμού στο σύστημα εγγραφών του ΤΕΠΑΚ, να το πράξουν πατώντας ΕΔΩ και ακολουθώντας στη συνέχεια τις οδηγίες που θα καταφθάνουν στην ηλεκτρονική διεύθυνση (e-mail) που θα καταχωρήσουν.

Τα μαθήματα που αναγράφονται στο ωρολόγιο πρόγραμμα, ξεκινούν τη Δευτέρα, 3 Οκτωβρίου 2022.

Θέσεις για παρακολούθηση μαθημάτων με περιστασιακή φοίτηση, Εαρινό Εξάμηνο 2022-23

Πρόγραμμα τελικών εξετάσεων Φθινοπωρινού Εξαμήνου 2022-23

Προκήρυξη θέσεων για μεταπτυχιακές σπουδές διδακτορικού επιπέδου - Έναρξη σπουδών Ιανουάριος 2023