Έκθεση συμμετοχών και απονομή βραβείων Αρχιτεκτονικού Διαγωνισμού για τις Κτηριακές Εγκαταστάσεις του Τμήματος Πολυμέσων και Γραφικών Τεχνών

Δημοτικό Κέντρο Τεχνών Λεμεσού, Αποθήκες Παπαδάκη

07 Φεβρουαρίου 2024       18:00 -

Το Τεχνολογικό Πανεπιστήμιο Κύπρου (ΤΕΠΑΚ) διοργανώνει εκδήλωση για την απονομή των βραβείων του αρχιτεκτονικού διαγωνισμού  για την ανέγερση των κτηριακών εγκαταστάσεων του Τμήματος Πολυμέσων και Γραφικών Τεχνών του Πανεπιστημίου, στη Λεμεσό.

Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη, 7 Φεβρουαρίου 2024, στις 6 μ.μ., στο Δημοτικό Κέντρο Τεχνών Λεμεσού (Αποθήκες Παπαδάκη). Στον χώρο της εκδήλωσης θα βρίσκονται εκτεθειμένα τα έργα που έλαβαν μέρος στον διαγωνισμό.

Πατήστε ΕΔΩ για να τα δείτε τα αποτελέσματα του διαγωνισμού, τα οποία ανακοινώθηκαν στις 17 Ιανουαρίου 2024, και έχουν αναρτηθεί στην ιστοσελίδα του ΤΕΠΑΚ.

2024-02-07T18:00