ΠΡΟΒΟΛΗ ΤΑΙΝΙΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΨΥΧΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ

Δημοτική Πανεπιστημιακή Βιβλιοθήκη Λεμεσού  (αίθουσα 1ου ορόφου)

10 Οκτωβρίου 2023       17:00 -

Το Τμήμα Νοσηλευτικής, οι φοιτητές και οι φοιτήτριες του μεταπτυχιακού προγράμματος «Προηγμένη Νοσηλευτική & Φροντίδα Ψυχικής Υγείας» και η Βιβλιοθήκη, στο πλαίσιο των εορτασμών για την παγκόσμια ημέρα ψυχικής υγείας σας προσκαλούν στην προβολή ταινίας στη Δημοτική Πανεπιστημιακή Βιβλιοθήκη Λεμεσού  (αίθουσα 1ου ορόφου) την Τρίτη 10/10 και ώρα 17 00.

Μετά την προβολή της ταινίας θα ακολουθήσει συζήτηση για το κοινωνικό στίγμα της ψυχικής νόσου.

2023-10-10T17:00