25 Μαΐου 2023       09:00 - 12:00

25  Μαΐου 2023  | 09:00-12:00

Workshop

Redesigning School health services in the post pandemic era

Το Τεχνολογικό Πανεπιστήμιο Κύπρου (ΤΕΠΑΚ) συμμετέχει και φέτος στην Ευρωπαϊκή εβδομάδα Δημοσίας Υγείας (European Public Health Week) με τη (συν)διοργάνωση σειράς εκδηλώσεων.

Το θέμα της φετινής Ευρωπαϊκής Εβδομάδας είναι «Δημόσια Υγεία: Παγκόσμια ζητήματα, τοπικές δράσεις».

Στο πλαίσιο της εβδομάδας αυτής, το Τεχνολογικό Πανεπιστήμιο Κύπρου (συν)διοργανώνει την ακόλουθη εκδήλωση:

Redesigning School health services in the post pandemic era (closed workshop) –Συμμετοχικό εργαστήριο ομάδων εστίασης με εμπλεκόμενους φορείς με στόχο τη συνδιαμόρφωση και αναβάθμιση της Σχολιατρικής Υπηρεσίας, σε συνεργασία με το τμήμα Ιατρικών Υπηρεσιών και Υπηρεσιών Δημόσιας Υγείας του Υπουργείου Υγείας. https://eupha.org/euphw_page.php?p=HW106

For registration and further information please contact the event organisers directly:

Contact email: o.kolokotroni@cut.ac.cy

Contact info:Ourania Kolokotroni