Αμφιθέατρο 1, Κτήριο Τάσσος Παπαδόπουλος

01 Μαρτίου 2023       15:00 - 18:00

Το Γραφείο Σταδιοδρομίας του Τεχνολογικού Πανεπιστημίου Κύπρου με χαρά ανακοινώνει τη διοργάνωση Έκθεσης Μεταπτυχιακών Σπουδών.

Η έκθεση θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη, 1 Μαρτίου 2023, στο «Κτήριο Τάσσος Παπαδόπουλος» (αμφ.1) από τις 15:00 έως τις 18:00.

Μάθε από κοντά όσα θέλεις να ξέρεις για μεταπτυχιακές σπουδές σε Πανεπιστήμια της Κύπρου και του εξωτερικού.

Ασχέτως έτους σπουδών η έγκαιρη και έγκυρη ενημέρωση σου για τις διαδικασίες εισδοχής και καταληκτικές ημερομηνίες αιτήσεων είναι σημαντικές να τις γνωρίζουμε εκ των προτέρων.

Στην έκθεση συμμετέχουν:

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΚΥΠΡΟΥ