08 Φεβρουαρίου 2023       12.45 - 15.45

Το Δίκτυο Ενίσχυσης και Ανάπτυξης της Μάθησης σας προσκαλεί στο πιο κάτω σεμινάριο:

Γλώσσα σεμιναρίου: Ελληνικά/Αγγλικά

Τετάρτη, 8 Φεβρουαρίου 2023 12.45-15.45

Κτήριο Τάσσος Παπαδόπουλος

Με αφορμή την ανακήρυξη του 2023 ως Ευρωπαικό Έτος Δεξιοτήτων, το Γραφείο Σταδιοδρομίας και το Δίκτυο Ενίσχυσης και Ανάπτυξης της Μάθησης του ΤΕΠΑΚ διοργανώνουν ημερίδα με τίτλο: Student Learning Day: Αναπτύξτε τις ακαδημαϊκές και επαγγελματικές σας δεξιότητες. Η ημερίδα απευθύνεται σε φοιτητές/φοιτήτριες και περιλαμβάνει διαλέξεις από επαγγελματίες καθώς και εργαστήρια από λειτουργούς και ακαδημαϊκούς του Πανεπιστημίου σε θέματα ανάπτυξης ακαδημαϊκών και επαγγελματικών δεξιοτήτων, συμπεριλαμβανομένων και των Οριζόντιων Δεξιοτήτων που απαιτούνται στη σύγχρονη αγορά εργασίας.

Γλώσσα σεμιναρίου: Ελληνικά/Αγγλικά

Τετάρτη, 8 Φεβρουαρίου 2023 12.45-15.45