Δημοτική Πανεπιστημιακή Βιβλιοθήκη Λεμεσού

30 Ιανουαρίου 2023       17:00 -

Η Επιτροπή Μνήμης Μικρασιατικού Ελληνισμού 1922-2022 σε συνεργασία με το Υπουργείο Παιδείας, Αθλητισμού και Νεολαίας σας προσκαλούν στα εγκαίνια της Πολυέκθεσης  "Μικράς Ασίας ενθυμήματα και κειμήλια" που θα πραγματοποιηθούν τη Δευτέρα, 30 Ιανουαρίου 2023 και ώρα 17:00 στη Δημοτική Πανεπιστημιακή Βιβλιοθήκη Λεμεσού, οδός Καραϊσκάκη και Αγίου Ανδρέου 269.

Τα εγκαίνια θα τελέσει ο έντιμος Υπουργός Παιδείας, Αθλητισμού και Νεολαίας κ. Πρόδρομος Προδρόμου, στη παρουσία του Πανιερώτατου Μητροπολίτη Λεμεσού, κ. Αθανάσιου και του εξοχότατου Δημάρχου της Λεμεσού, κ. Νίκου Νικολαΐδη.

2023-01-30T17:00