ΣΥΝΔΕΟΜΑΙ (ΜΕ ΑΛΛΟΥΣ) 'ΑΠΟ ΣΠΙΤΙ'

Συμβουλευτική Φοιτητικά Νέα

Αγαπητοί φοιτητές,

Αναγνωρίζουμε τις προκλήσεις που παρουσιάζονται σε αυτή τη νέα εποχή που όλοι μας ζούμε. Το Κέντρο Φοιτητικής Ανάπτυξη σας προσκαλεί σε ένα διάλογο για να συζητήσουμε ανοικτά τους προβληματισμούς μας, τις δυσκολίες μας, τις ανησυχίες που μπορεί να προκύπτουν μέσα από την αβέβαιη κατάσταση που βιώνουμε. Μπορεί να ‘είμαστε σπίτι’, αλλά μπορούμε να συνδεθούμε μεταξύ μας.

Σας προσκαλούμε στις 6/11/2020 ημέρα Παρασκευή η ώρα 7-8μμ για να τα πούμε!

ΣΥΝΔΕΘΕΙΤΕ, ΣΤΗΡΙΧΘΕΙΤΕ, ΣΤΗΡΙΞΤΕ!

Click here to join the meeting

(Microsoft Teams meeting)

ΣΥΝΔΕΟΜΑΙ (ΜΕ ΑΛΛΟΥΣ) 'ΑΠΟ ΣΠΙΤΙ'

Αγαπητοί φοιτητές,

Σας προσκαλούμε στις 6/11/2020 ημέρα Παρασκευή η ώρα 7-8μμ για να τα πούμε!

ΣΥΝΔΕΘΕΙΤΕ, ΣΤΗΡΙΧΘΕΙΤΕ, ΣΤΗΡΙΞΤΕ!

Click here to join the meeting