Καταβλήθηκαν τα οικονομικά βοηθήματα και οι επώνυμες υποτροφίες του Σωματείου Ευημερίας Φοιτητών (2019-20)

Φοιτητική Ζωή Στήριξη Φοιτητών Φοιτητικά Νέα

Σε συνέχεια της ανακοίνωσης ημερ. 18.12.2019 με την οποία γνωστοποιήθηκαν οι δικαιούχοι επιδομάτων και επώνυμων υποτροφιών του Σωματείου Ευημερίας Φοιτητών (2019-20), ενημερώνονται οι δικαιούχοι ότι έχουν καταβληθεί με τραπεζικό έμβασμα στο λογαριασμό που δήλωσαν τα σχετικά ποσά.

Καλούνται οι δικαιούχοι να ελέγξουν το λογαριασμό τους και σε περίπτωση που διαπιστώσουν οποιοδήποτε λάθος να επικοινωνήσουν με το Πανεπιστήμιο, στο housing@cut.ac.cy, τηλ. 25 002412