Μαραθώνιος Λεμεσού 2018 - Εταιρική ομάδα Πανεπιστημίου - ΕΥ ΖΗΝ

Φοιτητική Ζωή Φοιτητικά Νέα Αθλητισμός Νέα-Ανακοινώσεις

Γίνετε μέρος της δρομικής μας ομάδας και ελάτε να συμμετάσχουμε στον προσεχή Διεθνή Μαραθώνιο Λεμεσού, το Σάββατο 17 Μαρτίου 2018 με την ομάδα του Πανεπιστημίου και του Σωματείου Δρομέων ΕΥ ΖΗΝ στον εταιρικό αγώνα δρόμου 5 km.

Οι συμμετέχοντες πρέπει να φορούν την αθλητική φανέλα με τα διακριτικά της ομάδας μας.

Δήλωση συμμετοχής

Συμπληρώστε τη φόρμα (πατήστε εδώ) και περάστε εντός δύο ημερών από το Γραφείο Αθλητισμού (ισόγειο ΥΣΦΜ) για να καταβάλετε ένα συμβολικό ποσό που θα δοθεί για φιλανθρωπικό σκοπό, ως εξής:

• Με φανέλα, 5 ευρώ (3 ευρώ αν είναι για παιδιά κάτω των 15 ετών)
  • Χωρίς φανέλα, 2 ευρώ (εφόσον έχετε την περσινή φανέλα και θα τρέξετε με αυτήν).

Η προθεσμία εγγραφών λήγει στις 10 Μαρτίου 2018. Για την πληρωμή παρακαλούμε όπως προσέρχεστε μεταξύ των ωρών 9-12πμ.

Λάβετε υπόψη ότι για να συμμετάσχετε με την εταιρική ομάδα του Πανεπιστημίου είναι αναγκαίο να κάνετε εγγραφή, να φοράτε τη φανέλα της ομάδας και τον αριθμό που θα σας δώσουμε.

Όσοι ενδιαφέρονται να τρέξουν ατομικά στις άλλες ατομικές διαδρομές της διοργάνωσης (42Km, 21km, 10km, 5km) μπορούν να εγγραφούν μέσω του Σωματείου Δρομέων ΕΥ ΖΗΝ και να επωφεληθούν από τις ειδικές τιμές εγγραφής.

Σημειώνεται ότι το Πανεπιστήμιο θα επιστρέψει το τέλος εγγραφής στους φοιτητές που θα εγγραφούν μέσω του Σωματείου, θα τρέξουν με τη φανέλα της Ομάδας και θα τερματίσουν. (σύμφωνα με την επίσημη ανακοίνωση αποτελεσμάτων).

Για οποιαδήποτε απορία/αίτημα μπορείτε να επικοινωνήσετε με:

Κώστα Χ΄Νικόλα στο costas.hadjinicolas@cut.ac.cy ή στο 99 485956

Νέα Ανακοίνωση για το Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο

«Τρέχουμε μαζί με την Εθνική μας!»

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΠΡΙΛΙΟΣ 2021

Δήλωση συμμετοχής

• Με φανέλα, 5 ευρώ (3 ευρώ αν είναι για παιδιά κάτω των 15 ετών)

Για οποιαδήποτε απορία/αίτημα μπορείτε να επικοινωνήσετε με:

Κώστα Χ΄Νικόλα στο costas.hadjinicolas@cut.ac.cy ή στο 99 485956