Το Κέντρο Φοιτητικής Ανάπτυξης φιλοξενεί τις Πολύχρωμές Συναντήσεις της ACCEPT για το 2023

Συμβουλευτική Νέα-Ανακοινώσεις Φοιτητικά Νέα

Το Κέντρο Φοιτητικής Ανάπτυξης σε μια προσπάθεια διεύρυνσης των ενεργειών του για την υποστήριξη των ΛΟΑΤΚΙ ατόμων εντός και εκτός πανεπιστημιακής κοινότητας φιλοξενεί τις Πολύχρωμές Συναντήσεις της ACCEPT για το έτος 2023!

Οι συναντήσεις θα πραγματοποιούνται κάθε πρώτη Τετάρτη του μήνα από τις 6-7:30μμ στην αίθουσα 1 του Κέντρου Φοιτητικής Ανάπτυξης, στο κτήριο Τάσος Παπαδόπουλος, στον 1ο όροφο.

Ολ@ είναι ευπρόσδεκτ@

ΠΡΩΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ : 1 ΜΑΡΤΙΟΥ 2023