AgroLIFE (LIFE13 BIO/CY/001114)

Στο πλαίσιο του Ευρωπαϊκού Έργου AgroLIFE (LIFE13 BIO/CY/001114) "Προώθηση και μακροπρόθεσμη διατήρηση των Αγροτικών Περιοχών Υψηλής Φυσικής Αξίας στην Κύπρο" (www.agrolife.eu), σας προσκαλούμε στην Ημερίδα με θέμα «Καινοτόμες αειφορικές πρακτικές σε παραδοσιακούς αμπελώνες: τάσεις, προοπτικές και ευκαιρίες ανάπτυξης στον αμπελοοινικό τομέα» που διοργανώνεται την Δευτέρα 27 Ιουνίου 2016, στο Παραδοσιακό Σπίτι της Λάνειας (Λάνεια, Λεμεσό).

Στην ημερίδα θα συμμετάσχουν εκπρόσωποι από το Τμήμα Γεωργίας, το Σύνδεσμο Οινοποιείων, το Ινστιτούτο Γεωργικών Ερευνών καθώς και από το Τεχνολογικό Πανεπιστήμιο Κύπρου.

Παρακαλώ όπως βρείτε συνημμένη την πρόσκληση και το πρόγραμμα της Ημερίδας.

Θα ήταν ιδιαίτερα σημαντική η παρουσία σας στην εκδήλωση αυτή.

Σας παρακαλούμε όπως ενημερώσετε κάθε ενδιαφερόμενο.

Για δηλώσεις συμμετοχής μπορείτε να επικοινωνήσετε στο τηλέφωνο 96301781 ή στην ηλεκτρονική διεύθυνση info@agrolife.eu.

AgroLIFE (LIFE13 BIO/CY/001114)

Παρακαλώ όπως βρείτε συνημμένη την πρόσκληση και το πρόγραμμα της Ημερίδας.

Θα ήταν ιδιαίτερα σημαντική η παρουσία σας στην εκδήλωση αυτή.

Σας παρακαλούμε όπως ενημερώσετε κάθε ενδιαφερόμενο.