H ΦΕΤΕΠΑΚ διοργανώνει το πρώτο φοιτητικό φεστιβάλ «1ο CUT FEST»

Νέα-Ανακοινώσεις Φοιτητική Ζωή Φοιτητικά Νέα

Η Φοιτητική Ένωση του Τεχνολογικού Πανεπιστημίου Κύπρου(ΦΕΤΕΠΑΚ) διοργανώνει το πρώτο φοιτητικό φεστιβάλ «1ο CUT FEST» το διήμερο 13 και 14 Σεπτεμβρίου 2023.

Σύμφωνα με το πρόγραμμα της εκδήλωσης, την Τετάρτη 13 Σεπτεμβρίου,  θα πραγματοποιηθεί φοιτητικό πάρτι σε ξέφρενους ρυθμούς με τους DJ Selias και DJ Styl, στις 20:00, στο προαύλιο του κεντρικού κτιρίου του ΤΕΠΑΚ “Ανδρέας Θεμιστοκλέους'. Τα καθαρά έσοδα θα δοθούν για ενίσχυση του Σωματείου Ευημερίας Φοιτητ(ρι)ών του Πανεπιστημίου.

Την Πέμπτη 14 Σεπτεμβρίου, μεταξύ των ωρών 17:30 και 19:30, θα πραγματοποιηθεί Student fair στο προαύλιο του κεντρικού κτιρίου του ΤΕΠΑΚ “Ανδρέας Θεμιστοκλέους'. Ελάτε να γνωρίσετε τους φοιτητικούς ομίλους του Πανεπιστημίου, καθώς και φορείς εκπροσώπησης των φοιτητών εντός κι εκτός Πανεπιστημίου.

Για περισσότερες πληροφορίες και κρατήσεις επικοινωνήστε με την Φοιτητική Ένωση στο τηλέφωνο: 25002728

H ΦΕΤΕΠΑΚ διοργανώνει το πρώτο φοιτητικό φεστιβάλ «1ο CUT FEST»