Καινοτομία και αειφορία σε παραδοσιακές καλλιέργειες αμπελιού και χαρουπιάς

Το AgroLIFE (LIFE13 BIO/CY/001114) "Προώθηση και μακροπρόθεσμη διατήρηση των αγροτικών περιοχών Υψηλής Φυσικής Αξίας στην Κύπρο" (www.agrolife.eu), σας προσκαλεί στην τελική ενημερωτική εκδήλωση του έργου με θέμα: «Καινοτομία και αειφορία σε παραδοσιακές καλλιέργειες αμπελιού και χαρουπιάς».

Η εκδήλωση, σε συν διοργάνωση με το Συμβούλιο Γεωπόνων Κύπρου, θα πραγματοποιηθεί στις 19 Μαΐου 2017 στο Τεχνολογικό Πανεπιστήμιο Κύπρου στην Λεμεσό.

Για δηλώσεις συμμετοχής μπορείτε να επικοινωνήσετε στο τηλέφωνο 96205210 ή στην ηλεκτρονική διεύθυνση info@agrolife.eu