Δήλωση ενδιαφέροντος για παροχή ατομικής φροντιστηριακής στήριξης

Σταδιοδρομία Συμβουλευτική Φοιτητικά Νέα

Το Κέντρο Φοιτητικής Ανάπτυξης της ΥΣΦΜ ανακοινώνει ότι δέχεται δηλώσεις ενδιαφέροντος από Προπτυχιακούς και Μεταπτυχιακούς φοιτητές, όλων των Τμημάτων και όλων των ετών, από Ειδικό Επιστημονικό Προσωπικό, Μεταπτυχιακούς Συνεργάτες του Τεχνολογικού Πανεπιστημίου Κύπρου για παροχή φροντιστηριακής στήριξης σε μαθήματα. Απαιτούμενη προϋπόθεση (για φοιτητές) είναι η επιτυχία του μαθήματος με βαθμολογία τουλάχιστον 7,5/10.

Οι ενδιαφερόμενοι να συμπληρώσουν το έντυπο αίτησης για φροντιστηριακή στήριξη και να το αποστείλουν μαζί με αντίγραφο αναλυτικής βαθμολογίας πτυχίων μέχρι την Δευτέρα 18 Σεπτεμβρίου 2018.  Όλα τα μαθήματα θα λαμβάνουν χώρο μόνο στις αίθουσες φροντιστηριακής στήριξης και ομαδικής μελέτης του Κέντρου Φοιτητικής Ανάπτυξης.

Το ωράριο λειτουργίας των αιθουσών είναι 08:00-21:00 Δευτέρα – Παρασκευή.

Όσοι  ενδιαφέρεστε να παρέχετε φροντιστηριακή στήριξη επι πληρωμή σε προπτυχιακούς φοιτητές παρακαλώ όπως συμπληρώσετε την πιο κάτω φόρμα.

Δηλώστε εδώ

Για περισσότερες πληροφορίες στα τηλέφωνα 25002380 .