Το ΤΕΠΑΚ συμμετέχει σε εκθέσεις των κυπριακών Πανεπιστημίων στην Ελλάδα

Το Τεχνολογικό Πανεπιστήμιο Κύπρου (ΤΕΠΑΚ) θα συμμετάσχει στις εκθέσεις των κυπριακών πανεπιστημίων που θα πραγματοποιηθούν στην Αθήνα και τη Θεσσαλονίκη στις 25 και 27 Νοεμβρίου 2023.

Τις εκθέσεις διοργανώνουν το Εμπορικό Κέντρο της Πρεσβείας της Κυπριακής Δημοκρατίας στην Αθήνα, το Υπουργείο Ενέργειας, Εμπορίου & Βιομηχανίας, το Κυπριακό Εμπορικό και Βιομηχανικό Επιμελητήριο και το Υπουργείο Παιδείας, Αθλητισμού και Νεολαίας Κύπρου.

Το ΤΕΠΑΚ θα εκπροσωπήσουν στις εκθέσεις, ο Λειτουργός της Υπηρεσίας Επικοινωνίας, Προώθησης και Διεθνοποίησης, κ. Κωνσταντίνος Δημητρούλλας και ο Λειτουργός της Υπηρεσίας Σπουδών και Φοιτητικής Ευημερίας, κ. Ηλίας Βασιλείου.

Πατήστε ΕΔΩ για να δείτε το πρόγραμμα των εκδηλώσεων.

Εκλέχτηκαν οι νέες Πρυτανικές Αρχές του ΤΕΠΑΚ: Πρύτανης επανεκλέχτηκε ο Π. Ζαφείρης

Η 3η διάλεξη του ΤΕΠΑΚ στην ελεύθερη επαρχία Αμμοχώστου: «Η βιοτεχνολογία στην υπηρεσία της παραγωγής τροφίμων στην Κύπρο»

Το ΤΕΠΑΚ υπέγραψε Συμφωνία Συνεργασίας με το Πανεπιστήμιο Thammasat της Ταϊλάνδης

Πατήστε ΕΔΩ για να δείτε το πρόγραμμα των εκδηλώσεων.