Εργαστήριο ενημέρωσης για την Κυκλική Οικονομίας στην Διαχείριση Οικοδομικών Αποβλήτων σε νησιά

Το Τεχνολογικό Πανεπιστημίο Κύπρου, η Paragon Europe και το Ενεργειακό Γραφείο Κυπρίων Πολιτών, προσκαλούν τους ενδιαφερόμενους στο εργαστήριο ενημέρωσης για την Κυκλική Οικονομίας στην Διαχείριση Οικοδομικών Αποβλήτων σε νησιά,  που θα γίνει στις 4 Δεκεμβρίου 2018 στα γραφεία της Ο.Σ.Ε.Ο.Κ. στην Λευκωσία.

Στο εργαστήριο θα παρουσιαστούν οι προτάσεις των εταίρων του έργου για την Κύπρο και την Μάλτα και θα ακολουθήσει συζήτηση με τους παρευρισκομένους.

Επισυνάπτεται η ατζέντα του εργαστηρίου.

Ατζέντα εργαστηρίου

Έκθεση με έργα φοιτητών του Τμήματος Πολυμέσων και Γραφικών Τεχνών σε αφιέρωμα στον Αργεντινό συγγραφέα Χόρχε Λουίς Μπόρχες

Διαγωνισμός για την υποβολή προτάσεων – καινοτόμων ιδεών στον τομέα της Αγροδιατροφής

Το ΤΕΠΑΚ νικητής και στα 2 βραβεία του Fair of European Innovators in Cultural Heritage

Επισυνάπτεται η ατζέντα του εργαστηρίου.

Ατζέντα εργαστηρίου