Βραβείο Erasmus Superstar

Το Γραφείο Διεθνούς Κινητικότητας Erasmus θα απονείμει το βραβείο #erasmuSuperstar στην Αγγελική Γαζή για την προσφορά της στο Πρόγραμμα ως Ακαδημαϊκός Συντονιστής στο Τμήμα ΕΣΔ.

Η βράβευση θα γίνει κατά την διάρκεια της Εκδήλωσης  Καλωσορίσματος των Εισερχόμενων Φοιτητών Erasmus την ερχόμενη Πέμπτη 04.10.2018 η ώρα 18:00 μέχρι 20:00 στο Προαύλιο του Κτιρίο Α. Θεμιστοκλέους.

Προσδοκούμε στην παρουσία όλων σας στην εκδήλωση της προσεχούς Πέμπτης.  Θερμά συγχαρητήρια στη Δρ. Αγγελική Γαζή!