Βραβείο Erasmus Superstar

Το Γραφείο Διεθνούς Κινητικότητας Erasmus θα απονείμει το βραβείο #erasmuSuperstar στην Αγγελική Γαζή για την προσφορά της στο Πρόγραμμα ως Ακαδημαϊκός Συντονιστής στο Τμήμα ΕΣΔ.

Η βράβευση θα γίνει κατά την διάρκεια της Εκδήλωσης  Καλωσορίσματος των Εισερχόμενων Φοιτητών Erasmus την ερχόμενη Πέμπτη 04.10.2018 η ώρα 18:00 μέχρι 20:00 στο Προαύλιο του Κτιρίο Α. Θεμιστοκλέους.

Προσδοκούμε στην παρουσία όλων σας στην εκδήλωση της προσεχούς Πέμπτης.  Θερμά συγχαρητήρια στη Δρ. Αγγελική Γαζή!

Τελέσθηκαν τα εγκαίνια της Δημοτικής Πανεπιστημιακής Βιβλιοθήκης Λεμεσού

Εκδήλωση ‘Sustainable Tourism, Places and Development’