04 Οκτωβρίου 2022       17:00 - 20:30

Το Διεθνές Ινστιτούτο Κύπρου για την Περιβαλλοντική και Δημόσια Υγεία του Τεχνολογικού Πανεπιστημίου Κύπρου (ΤΕΠΑΚ) σας προσκαλεί να παρακολουθήσετε την 8η Παγκύπρια Ημερίδα Δημόσιας Υγείας που τελεί υπό την αιγίδα του Υπουργού Υγείας της Κυπριακής Δημοκρατίας, κ. Μιχάλη Χατζηπαντέλα.

H φετινή ημερίδα πραγματοποιείται στο πλαίσιο της Παγκόσμιας Ημέρας Επιδημιολογίας Πεδίου και του επιστημονικού δικτύου της, στο οποίο το Διεθνές Ινστιτούτο Κύπρου για την Περιβαλλοντική και Δημόσια Υγεία, είναι Μέλος.

H θεματική της φετινής ημερίδας είναι:

«Aνάγκες και προκλήσεις για τη δημόσια υγεία στη
μετα-COVID-19 εποχή»

Τρίτη, 4 Οκτωβρίου 2022

Εγκαταστάσεις ΤΕΠΑΚ,

(Οδός Αθηνών, Λεμεσός)

8η Παγκύπρια Ημερίδα Δημόσιας Υγείας

H θεματική της φετινής ημερίδας είναι:

«Aνάγκες και προκλήσεις για τη δημόσια υγεία στη
μετα-COVID-19 εποχή»